Seaside Apartment 157 М2

  • 157 m²
  • 3 sovrum
  • 3 badrum
  • 7 gäster
  • 6 sängar

Seaside Apartment 157 М2 Aten med 3 sovrum har ett behändigt läge och erbjuder närhet till Voula strand, cirka 17 minuter bort till fots. Den här 157 m² stora lägenheten kan ta emot upp till 8 gäster.

Seaside Apartment 157 М2 erbjuder utsikt över trädgården och har balkong, terrass och klädloge med luftkonditionering. På boendet finns ett badrum utrustat med hårtorkar, badlakan och handdukar. Dessutom finns det en duschkabin och en separat toalett.

Gästerna kan vila på en terrass efter en hektisk dag.

Seaside Apartment 157 М2 erbjuder gästerna ett komplett kök samt matplats.

Lägenheten ligger i distriktet Glyfada, inom 3 km från Glyfada strand. Sevärdheterna inkluderar Sankt Konstantin och Helenas ortodoxa kyrka, inom 25 minuters promenad från boendet. Tågstationen Monastiraki är belägen inom 14 km från den här lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Seaside Apartment 157 М2 Aten
Elegant And Central 3Br In Glyfada
Mobilpris

Elegant And Central 3Br In Glyfada

9.8
Exceptionellt 18 recensioner
539 m från boendet
Halo - Luxury Studio In Athens
Mobilpris

Halo - Luxury Studio In Athens

6.7
Ganska bra 6 recensioner
658 m från boendet
USD 201 USD 181
per natt
The Sea Breeze, Glyfada
Mobilpris

The Sea Breeze, Glyfada

10
Exceptionellt 1 recension
968 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    24 km

    Tågstationer

    Tavros Railway Station
    13 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vandring
    • Golfbana

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • Säkerhet
    • Biluthyrning

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Strand
    • Solterass

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    Utrustning

    • LCD-TV
    • CD-spelare

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Rökfria rum
    • Hiss
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:30
    Utcheckning: från 01:00 till 11:00
    Licensnummer00002475003
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Seaside Apartment 157 М2?
      Populära sevärdheter nära Seaside Apartment 157 М2 inkluderar bland annat Glyfada strand, Voula strand, Sankt Konstantin och Helenas ortodoxa kyrka.
    • ❓
      Hur stort är Seaside Apartment 157 М2?
      Seaside Apartment 157 М2 är 157 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    24 km

    Tågstationer

    Tavros Railway Station
    13 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Seaside Apartment 157 М2 Aten

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng